• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
RIBOCA2 Andrejostā.RIBOCA2 Andrejostā. Publicitātes foto: RIBOCA2

«viss reizē zied» Andrejostā

20. augustā Andrejsalā savus pirmos apmeklētājus uzņems Otrā Rīgas starptautiskā laikmetīgās mākslas biennāle (RIBOCA2) ar nosaukumu “viss reizē zied” (kuratore Rebeka Lamarša-Vadela).

23. augustā paredzēts īpašs pasākums vecākiem un bērniem – RIBOCA2 ģimeņu svētdiena –, kas dos iespēju iesaistīties aizraujošās nodarbībās un darbnīcās visas dienas garumā.

Biennāle aicinās iepazīt 65 indivuālu dalībnieku un 9 kolektīvu realizētos projektus, kas nesteidzīgā ritmā atklāsies 200 tūkstošus kvadrātmetru plašajā Rīgas industriālās ostas teritorijā līdz pat 13. septembrim.

Pielāgojoties pēdējā laika lielākajam globālajam izaicinājumam, izstādes apmeklētāji tiks ievesti līdz šim nepiedzīvotā izstādes formātā un varēs kļūt par pilnmetrāžas mākslas filmas uzņemšanas lieciniekiem.

Trīs nedēļu garumā izstādi bagātinās performances (Bridžita Polka, Dominika Olšovija, IevaKrish, Bendiks Jiske, Nina Beijere un Dora Budora), mākslinieku lekcijas (Lina Lapelīte, Margarita Imo, Valdis Celms, Olivers Bīrs, Tomass Saraseno, Emanuele Koča, Jānuss Samma sarunā ar Uku Lemperu un Inetu Lipši) un biennāles tiešsaistes cikla lekciju turpinājums ar Džeka Halberstāma, Eiverijas Gordones un Vensjānas Deprē piedalīšanos, kā arī mākslas mediatoru vadītas ekskursijas. Visas šīs darbošanās notiks, ievērojot veselības aizsardzības un drošības noteikumus.

Tavs komentārs par rakstu: