• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Jānis Vitenbergs un Marija GolubevaJāņa Vitenberga un Marijas Golubevas bildes tiek noņemtas no "lidojošās siles" Goda plāksnes. Foto: Ministru kabinets

Vitenberga «skalps» pret Golubevas «skalpu», un «lidojošajā silē» atkal miers

Vētra ūdens glāzē beigusies: lidojošās siles radījumi iz Nacionālās apvienības principa pēc (kādu taču vajadzēja padarīt par oficiāli vainīgu!) panāca iekšlietu radījuma Marijas Golubevas demisiju. Konadors Krišjānis A.Kariņš, kā jau vidējo Rietumu kovbojs, pret atparistes Golubevas skalpu pieprasīja un saņēma ekonomikas ministra Jāņa Vitenberga skalpu. Un lidojošajā silē atkal miers un saskaņa.

Matīss Miers, īpaši InfoTOP.lv   

No 19. maija, ekonomikas ministra amata pienākumu pildīšana uzticēta citam nacionālajam silistam – zemkopības ministram Kasparam Gerhardam.

Komandors K.A.Kariņš ticies ar noskalpēto Vitenbergu, lai “pateiktos par līdzšinējo sadarbību un paveikto ministra amatā” – sak, malacis, ka īpaši nebrēci!

“Nacionālās apvienības rīcība, ar ultimātu vēršoties pret vienu no partneriem valdībā, ir destabilizējusi situāciju koalīcijā, tādēļ pirmdien to informēju par viena tās ministra nomaiņu politiskā līdzsvara atjaunošanai,” bargi rukšķ komandors, atgādinot, ka nacionālie paši izvēlējušies, kuru lopiņu skalpēt.

Premjers pauž, ka viņam kā lidojošās siles komandoram esot skaidrs, kas Latvijai kā valstij ir jādara – rau, esot lieli izaicinājumi Ukrainas bēgļu jautājumu risināšanā, valstij esot jāpārliecina starptautiskie partneri, ka Latvijas un Baltijas valstu drošība ir jāturpina stiprināt NATO [North Atlantic Treaty Organization] ietvarā, mums esot jāturpina gan pašiem atbalstīt Ukrainu, gan jāpārliecinot Rietumu sabiedrotie, ka jāturpina sniegt atbalstu Ukrainai līdz tās pilnīgai uzvarai karā pret Krieviju. Par tādu sīkumu kā sociālo stāvokli tajā zemītē, kas atrodas kaut kur zem planējošās siles, K.A.Kariņš neuztraucas ne gramu: “Es stingri turēšu vadības grožus un virzīšu valdības darbu uz priekšu, lai kopā ar partneriem varētu īstenot šos mūsu valstij nozīmīgos darbus!” Un aicina Nacionālo apvienību un “Attīstībai/ Par!” pēc iespējas ātrāk ministru amatiem izvirzīt kandidātus, kuri “spētu vadīt [kādas?] valsts drošībai un tautsaimniecībai nozīmīgās nozares un valdība šajā sarežģītajā laikā [kāpēc?] varētu strādāt pilnā sastāvā”. Gočpendel!

Tavs komentārs par rakstu: