• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
"Dinamo" hokejisti cits citu apsveicDinamieši priecājas par uzvaru. Foto: bukmeikerskiestavki.com

«Vitjazj» 1-3 Rīgas «Dinamo». Bezmiegs

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Rīgas “Dinamo” šosezon savus bezcerīgākos zaudējumus ir cietusi spēlēs, kurās hokejisti kādu laiku – reizēm 1. trešdaļu, reizēm 1. un/vai 2. trešdaļu, reizēm pat ilgāk – vienkārši “guļ”. “Vitjazj” (Витязь) nepaveicās: somu treneru tandēmu nupat zaudējušie dinamieši Podoļskā ieradās, kā šķiet, labi izgulējušies vai bezmiega mocīti, tāpēc spēle izdevās itin jestra, abpusēji asa, bet nepavisam ne bezcerīga. Rezultātā rīdzinieki pārtrauca trīs spēles ilgušo zaudējumu sēriju un vinnēja ar 3-1 (1-1, 0-0, 2-0). Pēc ilgāka pārtraukuma vārtos bija atgriezies Jakubs Sedlāčeks un, ja neskaita praktiski vienīgo rupjo kļūdu, pēc kuras mājiniekiem izdevās rezultātu izlīdzināt, turējās visnotaļ braši. Dinamiešiem vārtus guva Miks Indrašis (Gunārs Skvorcovs, 6. min.), Andris Džeriņš (42. min.) un Skvorcovs (Indrašis, 53. min.).  

Pēc šīs (45.) spēles “Dinamo” ar 57 punktiem un vārtu attiecību 103-112 joprojām saglabā 12. vietu Rietumu konferences turnīra tabulā, tuvākos sekotājus “Vitjazj” apsteidzot jau par 5 punktiem, turklāt podoļskiešiem ir par 3 spēlēm vairāk un viņi ir praktiski zaudējuši cerības iekļūt “kausa astoņniekā” – tiesa, arī dinamiešiem līdz tam ir veseli 13 punkti.

“Dinamo” īsajā izbraukumā atlikusi otrā un pēdējā spēle:  svētdien, 10. janvārī plkst. 16:00 Maskavā pret “Dinamo” (Динамо, 7. vieta, 73 punkti). Pēc tam dinamieši atgriežas Rīgā, kur aizvadīs 7 spēles pēc kārtas. Jau trešdien, 13. janvārī plkst. 19:30 Rīgā viesosies Omskas “Avangard” (Авангард), piektdien, 15. janvārī plkst.19:30 – Novokuzņeckas “Metallurg” (Металлург), bet svētdien, 17. janvārī plkst. 17:00 – Vladivostokas “Admiral” (Адмирал).

Tavs komentārs par rakstu: