• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
VKKF izkārtne.VKKF izkārtne. Foto no: baltic-ireland.ie

VKKF izsludinājis šāgada pirmo projektu konkursu

Valsts kultūrkapitāla fonds (VKKF) izsludinājis pirmo 2023. gada projektu konkursu.

InfoTOP.lv, izmantojot Latvijas plašsaziņas līdzekļu materiālus   

Projektus var iesniegt literatūras, mūzikas, teātra mākslas, filmu mākslas, vizuālās mākslas, kultūras mantojuma, tradicionālās kultūras, dizaina un arhitektūras nozarē. Interesenti var pretendēt uz finansējumu arī starpdisciplināro projektu nozarē.

VKKF pārstāve Ilona Skuja norāda, ka projektu konkursu mērķi ir veicināt kultūras atjaunotnes un mākslas jaunrades procesu, finansēt fizisko un juridisko personu jaunrades un pētniecības projektus kultūras jomā.

Tāpat konkursu mērķis ir sekmēt izglītības iegūšanu un profesionālās kvalifikācijas paaugstināšanu kultūras jomā, veicināt starptautisku sakaru attīstību, Latvijas mākslas un kultūras popularizēšanu pasaulē, kā arī sekmēt jaunradīto kultūras vērtību izplatīšanu, to pieejamību plašai sabiedrībai.

VKKF izsludinājis konkursus četrās mērķprogrammās: “Muzeju nozares attīstības programma”, “Mūzikas izglītības iestāžu materiāli tehniskās bāzes uzlabošana”, “Dizaina un arhitektūras izglītības iestāžu materiāli tehniskās bāzes uzlabošana” un “Mazbudžeta pilnmetrāžas spēlfilmu un spēles īsfilmu ražošana”. VKKF atsāk arī pieteikumu pieņemšanu mērķprogrammā “Radošo stipendiju programma Ukrainas pilsoņiem”.

Projektu pieteikumu iesniegšana projektu konkursā ir līdz 20.janvāra plkst.23.59.Pieteikums jāiesniedz projektu pieteikumu sistēmā šeit

Tavs komentārs par rakstu: