• Produkti
  • ecube
  • trauki
  • Gelios
  • xlash
  • autoskola
Gebrejesuss uzvelk masku.Tedross Adanoms Gebrejesuss uzvelk masku. Foto: Fabrice Coffrini/AFP

WHO negrasās «atcelt pandēmiju». Tieši otrādi!

Pasaules veselības organizācija (World Health Organization, WHO) aicina visas pasaules valstu valdības atgriezties pie masku režīma, jo ar kovidu mirušo skaits turpinot palielināties, ziņoSky News”. 

InfoTOP.lv, izmantojot ārvalstu plašsaziņas līdzekļu materiālus   

Lai gan daudzu turīgo valstu valdības “pēc veiksmīgas vakcinācijas” ir praktiski atteikušās no “Covid-19” dēļ noteiktajiem ierobežojumiem, WHO ģenerāldirektors Tedross Adanoms Gebrejesuss (Tedros Adhanom Ghebreyesus) ir paziņojis, ka “pandēmija vēl nav beigusies”.

Gebrejesuss uzskata, ka omikrona apakšvarianti visā pasaulē turpinot izraisīt jaunus saslimšanas viļņus, hospitalizācijas un nāves. “Esmu noraizējies par to, ka “Covid-19” saslimšanu skaits turpina palielināties, izdarot papildu spiedienu uz jau tāpat spriedzē esošajām veselības aprūpes sistēmām un medicīnas darbiniekiem. Mani uztrauc arī letalitātes palielināšanās tendence,” uzsver WHO galva.  

2 Komentāri


 1. Ilze
  2022-07-15

  Vēstures pieredze rāda - epidēmijas beidzas uzreiz pēc tam, kad epidemioloģisko prasību izvārdzinātie iedzīvotāji kārtīgi sadod pa galvu veselības birokrātiem. 19.gs. vidus Krievijā 4 gadu epidēmija beidzās pēkšņi pēc pāris cara ierēdņu piekaušanas un pāris biroju nodedzināšanas... Neatceros pilsētu, bet varbūt kādam no lasītājiem ir precīzāka info...

 2. Oskars
  2022-07-27

  Neviens jau neliedz nēsāt maskas tiem, kuri to uzskata par nepieciešamu. Var, piemēram, uzlikt galvā rūķu cepurītes. Ir taču zinātniski pierādīts, ka pret ''pandēmiju'' abi šie līdzekļi nedarbojas vienādi.

Tavs komentārs par rakstu: