• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Zaļš krokodils purvmalāVai, Arvil, kā tu esi izmainījies! Foto: Armand Grobler/Caters News

«Zaļais» Arvils «aizpeld» padzerties

Ko tik nedarīsi, lai glābtu savus draugus, cenšoties vienlaikus nesaķēzīt smuko priekšvēlēšanu ancuku! Re, kā ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens – obligātās iepirkuma komponentes (OIK) biznesmeņu aizstāvībai gatavs nokrāsoties zaļāks par zaļu. Tad tik Ķemeru tīrelī iekšā, un būs mums savs krokodils!

Matīss Miers, īpaši InfoTOP.lv

Jautājumā par OIK sistēmas atcelšanu, teic zaļais Arvils, Latvijai esot “jāspēj rast līdzsvars starp valsts apņemšanos klimata jomā un tautsaimniecības vajadzībām”. Var jau būt, ka to viņš speciāli čangaļiem pateica, jo domāja, ka tie tāpat neko nesapratīs, bet, ja sapratīs, tad, lāga zēni būdami, ielies vēl vienu čarku šmakovkas un nobirdinās asariņu par nabaga pingvīnu likteni Antarktīdā vai balto lāču likstām Grenlandē.

Tāpēc Rēzeknē notikušajā diskusijā par atjaunojamās enerģijas nozares lomu Latvijas reģionu nākotnē Arvils skaidroja, ka OIK “ir sasaistīts ar vairākām jomām”, sak, rūpniecību, atjaunojamo energoresursu nozari, lauksaimniecību, tā, lūk! Ja viņš to nepateiktu, visi sēdētu pilnīgā tumsā un neziņā. Mūsu spožākais prāts, vienīgais par to padomājis!

Latvijā līdz šim rūpniecība ir tikusi maz atbalstīta, nopūšas Arvils, tak lauksaimniecībai atbalsts atradies gandrīz vienmēr. Tomēr mazatbalstītajai un nīkuļojošajai  rūpniecībai esot spēcīga ietekme uz reģionālo attīstību, jo vietām – piemēra pēc Valmierā un Smiltenē – tā pat liekot paplašināt apdzīvoto vietu teritoriju, lai gan citur Latvijā zaļās idejas uzvar un cilvēki dodas prom, lai atļautu dabai uzelpot.

Beigās zaļais Arvils vēl atgādināja visiem par valdībā atbalstīto ieceri veidot darba grupu OIK sistēmas atcelšanai. Lēmumiem esot jābūt augustā, bet Arvils tikām aizpeldēšot padzerties.

Nu ja, kamēr darba grupa savu vārdu nav teikusi, tikmēr par OIK neko nevar zināt!

Tavs komentārs par rakstu: