• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Alehandro Injāritu un Leonardo di Kaprio filmas "The Revenant" uzņemšanā.Alehandro Injāritu (no kreisās) un Leonardo di Kaprio. Foto: panamericanworld.com

«Zelta globusi» atraduši īpašniekus

Holivudas Ārzemju preses asociācija (Hollywood Foreign Press Association, HFPA), kurā pārstāvēti apmēram 90 izklaides izdevumu redaktori un žurnālisti no 55 valstīm, ir pasniegusi ikgadējās, nu jau 73. “Zelta globusa” (The Golden Globe) balvas.

Kategorijā “Labākā dramatiskā filma” balvu ir ieguvusi filma “The Revenant” [Cilvēks, kurš izdzīvoja]. “The Revenant” režisors Alehandro Gonsaless Injāritu (Alejandro González Iñárritu) godalgots kā gada labākais režisors, bet par labāko aktieri atzīts Leonardo di Kaprio (Leonardo di Caprio) – galvenā varoņa atveidotājs šajā filmā. Daudzi eksperti prognozē, ka di Kaprio šogad beidzot varētu saņemt savu pirmo “Oskaru”  (Oscar).

Kā labākā dramatiskā aktrise balvu saņēma Brī Lārsone (Brie Larson) par lomu filmā “Room” [Istaba].

Kategorijā “Labākais mūzikls vai komēdija” tika godalgota filma “The Martian” [Marsietis], bet Mets Deimons (Matt Damon) par lomu šajā filmā saņēma balvu kategorijā “Labākais aktieris mūziklā vai komēdijā”. Godalgu kā gada labākā mūzikla vai komēdijas aktrise saņēma Dženifera Lourensa (Jennifer Lawrence) par lomu filmā “Joy” [Džoja].

Kā labākais otrā plāna aktieris “Zelta globusu” saņēma Silvestrs Stalone (Silvester Stallone) par tēlojumu filmā “Creed” [Krīds], bet labākās otrā plāna aktrises gods tika Keitai Vinsletai (Kate Winslet) par lomu filmā “Steve Jobs” [Stīvs Džobss].

Par labāko ārzemju filmu atzīta ungāru kinolente “Son of Saul” [Saula dēls], bet par labāko animācijas filmu – “Inside Out” [Ar iekšpusi uz āru].

Par “labāko dramatisko seriālu” tika atzīts “Mr. Robot” [Robota kungs], par labāko aktieri dramatiskajā seriālā – Džons Hems (Jon Hamm) par tēlojumu “Mad Men” [Trakais vīrs], bet godalgu kā gada labākā aktrise dramatiskajā seriālā saņēma Taradži Hensone (Taraji Henson) par lomu “Empire” [Impērija].

Savukārt par labāko komēdijseriālu tika atzīts interneta tirdzniecības giganta “Amazon” uzņemtais “Mozart In The Jungle” [Mocarts džungļos].

Tavs komentārs par rakstu: