• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Cilvēks ar šprotēm"Kolumbijas" šprotes vēl pavisam nesen bija vienas no kvalitatīvākajām. Foto: liepajniekiem.lv

Zivju pārstrādes uzņēmums «Libava» izbeidzies. Vismaz Krupņikam

Liepājas zivju pārstrādes uzņēmums “Libava”, kas pavasarī apturēja darbu, paužot cerību septembrī atsākt darbību, tomēr ir slēdzis ražošanu, ziņo Latvijas Radio

InfoTOP.lv, izmantojot Latvijas plašsaziņas līdzekļu materiālus

Liepājas zivju pārstrādes uzņēmums “Libava” (agrāk pazīstams kā “Kolumbija LTD”) aprīļa beigās pieņēma lēmumu no vasaras sākuma pārtraukt darbu līdz septembra vidum. 

Vairāk nekā trīs ceturtdaļas – 76,3% – “Libava” kapitāldaļu pieder uzņēmējam Igoram Krupņikam, kurš nu ir atteicies no mēģinājumiem turpināt rūpnīcas darbu un kopā ar ģimeni pārcēlies uz Izraēlu.

Tas Liepājā faktiski bija pēdējais no tradicionālajiem pārtikas uzņēmumiem; bez darba palikuši 90 cilvēki.

Rūpnīcas slēgšana saistīta ar “Trasta komercbankas” krahu. Krupņiks atzinis, ka ar bankas administratoru neesot izdevies panākt vienošanos par to, ka rūpnīca varētu atsākt darbu. 

Advokātu biroja “Rasa& Ešenvalds” advokāts Jānis Ešenvalds skaidro, ka “Libava” un arī citi ar Krupņiku saistīti mazāki uzņēmumi attiecīgajā adresē nebija gatavi maksāt nekādu nomas maksu, nebija gatavi neko pirkt.

Administratora pārstāvis atzinis, ka par ražotni esot interese gan no vietējiem, gan ārvalstu uzņēmumiem. Daļa no viņiem esot gatavi atsākt ražošanu dažu mēnešu laikā.

Tavs komentārs par rakstu: