• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola

Svarīgi arhīvs

Dānijas iznīcinātāji pavada Krievijas izlūklidmašīnu TOS ietvaros veiktā lidojumā

Tramps: ASV izstāsies no Atvēro debesu līguma

NATO sabiedrotie un partneri (tostarp Ukraina) cenšas pierunāt ASV neizstāties no līguma. Savukārt Maskava ir paziņojusi, ka arī tā “turpinās ievērot” TOS.

Mediķi "covid-19" pandēmijas laikā

Par spīti «Covid-19» «trakošanai» mirstība Latvijā samazinās

Nāves cēloņu reģistra dati uzrāda, ka no gripas mirušo skaits šosezon pieaudzis līdz 26 cilvēkiem. Ar “Covid-19 līdz 23. maijam bija miruši 22 cilvēki. 

Krišjānis Kariņš soļo milzu soļiem

EK Latvijai iesaka dažas labas lietas. Turu īkšķi, lai «labieši» ir «sisti uz ausīm»!

Ja veselības aprūpes stiprināšanu EK ir atzinusi par vienu no galvenajiem ieteikumiem, tas nenozīmē, ka labieši par mūsu veselību sāks rūpēties vairāk.

Dejotāji pašdarbnieki

No 1. jūnija «kovidpanika» tiks nedaudz atvieglota

Pašdarbības amatierkolektīvi varēs atsākt darbu, ievērojot noteikumu par 25 cilvēku pulcēšanos, ievērojot divu metru distanci.

Kas būs sliktāks un postošāks cilvēcei?

Bioloģiskie ieroči kodolgalviņu vietā?

COVID-19 pandēmija ir pārcēlusi globālās drošības draudus jaunā līmenī. Acīmredzot NATO valstu kodolieroči un "atombombs valstu klubs" kļūst par novecojušu kā galveno stratēģiskās atturēšanas instrumentu. Uzmanību - jauna veida koronavīruss. Vairāk nekā 1000 slimu un 21 miris mazajā Latvijā. Un pieci miljoni pacientu un vairāk nekā 300 tūkstoši miruši visā pasaulē - iespējams, tas ir pārbaudījums iedzīvotāju un atsevišķu etnisko grupu globālajai neaizsargātībai pret bioloģiskajiem ieročiem.

Kucēns groziņā

Padara stingrākus suņu čipošanas un reģistrēšanas noteikumus

Turpmāk visiem istabas mājdzīvniekiem (suņiem), kas tiek pirkti, pārdoti vai dāvināti, jābūt mikročipotiem un iekļautiem reģistrā.