• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola

Svarīgi arhīvs

Kas būs sliktāks un postošāks cilvēcei?

Bioloģiskie ieroči kodolgalviņu vietā?

COVID-19 pandēmija ir pārcēlusi globālās drošības draudus jaunā līmenī. Acīmredzot NATO valstu kodolieroči un "atombombs valstu klubs" kļūst par novecojušu kā galveno stratēģiskās atturēšanas instrumentu. Uzmanību - jauna veida koronavīruss. Vairāk nekā 1000 slimu un 21 miris mazajā Latvijā. Un pieci miljoni pacientu un vairāk nekā 300 tūkstoši miruši visā pasaulē - iespējams, tas ir pārbaudījums iedzīvotāju un atsevišķu etnisko grupu globālajai neaizsargātībai pret bioloģiskajiem ieročiem.

Kucēns groziņā

Padara stingrākus suņu čipošanas un reģistrēšanas noteikumus

Turpmāk visiem istabas mājdzīvniekiem (suņiem), kas tiek pirkti, pārdoti vai dāvināti, jābūt mikročipotiem un iekļautiem reģistrā.

airBaltic latvijas simtgades lidmašīna

«airBaltic» pakāpeniski atsāk regulāros lidojumus

Pasažieriem pirms ceļojuma ir jāpārbauda ceļojuma noteikumi un lidostu ierobežojumi oficiālajās vietnēs vai vietējās vēstniecībās. 

Tallina bez cilvēkiem

Igauņi izraujas brīvībā no «kovidcietuma»

Latvijā "kovidsituācija" ir krietni labvēlīgāka, tomēr mūsu valdība ārkārtas situāciju ir pagarinājusi līdz 9. jūnijam un spriež par tās termiņa vēlreizēju pagarināšanu. 

Aina no Slovēnijas sadzīves

Slovēnija paziņo, ka ir uzveikusi «Covid-19»

Šonedēļ Slovēnijā atsāka kursēt sabiedriskais transports, nākamnedēļ darbu drīkstēs atsākt sabiedriskās ēdināšanas iestādes un mazās viesnīcas.