• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola

Latvija > Visi jaunumi

Melnā keramika

Brīvdabas muzejā izstāde «Gadatirgum 50»

Amatnieki un meistari ik gadu sabrauc no visām Latvijas malām, lai rādītu savas prasmes, dalītos ar pieredzi un smeltos jaunus iespaidus turpmākajam darbam.

Māris Bišofs. Pašpotrtrets.

«Aizsargmaskas» galerijā «Istaba»

Anna Heinrihsone bilst, ka modes vēsturē sastopami daudzi piemēri nepieciešamības precēm, kas pārtapušas par modes lietām.

Adītas zeķes un cepures

Oficiāli: pērn mūsu kļuvis par 12 300 mazāk

2020. gada sākumā bērnu un pusaudžu īpatsvars vecumā 0-14 gadi iedzīvotāju kopskaitā bija lielāks, 16%. Bet iedzīvotāju skaits darbspējas vecumā samazinās.

Sporta rīku komplekts

RTU aicina sportistus

Lai kandidētu uz RTU budžeta vietām, sportistiem līdz 25. jūnija plkst. 12.00 kopā ar iesniegumu jānosūta vai jānodod nolikumā norādīto dokumentu kopijas.

LNSO klaviertrio

Labdarības autokoncerti uz «Dominas» jumta

Ziedošanas kampaņa “Dots devējam atdodas” sniedz iespēju katram, kurš to vēlas, pateikties radošajiem cilvēkiem, kuri krīzes dēļ nevar nopelnīt sev iztiku. 

Krišjānis Kariņš un Egils Levits

Kariņš: ārkārtas situāciju nepagarināsim, bet pagarināsim!

Tas būs skarbi un uz ilgu laiku, jo ar koronavīrusu, kā zināms, “mums būs jāsadzīvo”. Tāpat kā ar eņģeļu valdību un erceņģeļiem-prezidentiem. 

Džoanna Roulinga un "Ikaboga" fragmenti

Roulingas grāmata «Ikabogs» – bez maksas internetā

“Ikabogu” Roulinga uzrakstīja pirms 10 gadiem saviem bērniem kā gulētiešanas pasaku. Tas ir stāsts, kas paredzēts bērniem vecumā no 7 līdz 9 gadiem.

Zelta stieņi uz dolāru kaudzes

Zelta renesanse un «globalizācijas gals»

Tie, kas varētu visvairāk ciest no nākotnes globālā inflācijas šoka (respektīvi, visparastākie amerikāņi un dolāru uzkrājēji citās valstīs) par riskiem uzzina pēdējie.

Vēlētājs gāzmaskā

Uz ārkārtas vēlēšanām – tikai ar «uzpurņiem»!

Šis šovs ir iestudēts ilgākam laikam un tā režisorus vairs neinteresē nedz masku-uzpurņu nēsāšanas pamatojums, nedz reālā kovidstatistika

string(1) "4"