• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola

Latvija > Visi jaunumi

Ausaines ar Krievijas simboliem

Vai Latvija varētu pieņemt Krievijas palīdzību cīņā pret koronavīrusu?

Katrai valstij jātiek galā patstāvīgi, ņemot vērā savas veselības aprūpes sistēmas iespēju robežās. Vienkārši braukāt vienam pie otra – nu, kāda tur pieredze!"

Japāņi bauda sakuras ziedēšanu

Asaru dziedzeru masāža ar ceļgalu

Jebkura epidēmija izčākst tikai tad, kad ir radusies kolektīvā imunitāte – kad 60-70% iedzīvotāju vienā vai otrā formā ir izslimojuši.

Cilvēks zīmē mēnesi uz pilnmēness fona

Lucifera ložas Latvijas filiāles adepta lūgšana

Dod mums spēku piedzīt procentus no Taviem aizdevumiem, nežēlojot mūsu vēl atlikušos nodokļu maksātājus, lai apmierinātu Tavas alkas pēc spēka un enerģijas.

Caurumi uz Deglava pārvada

«Kauņas tilti» blēdījušies uz Deglava tilta. Līgums lauzts

“Kauno tiltai” jāiesniedz visa dokumentācija par objektu un 10 dienu laikā tas jāatbrīvo. Satiksmes departaments ķēries pie būvnieku pieļauto kļūdu labošanas.

Rotaļlācītis uz drūmas aiznavas fona

«Fitch»: Latvijas perspektīvas nav perspektīvas

Demonstrējot apbrīnojamu tālredzību, Krišjāņa Artura Kariņa varza nesen paspēja klusu un bez nopietniem iebildumiem apcirpt valsts atbalstu bezdarbniekiem. 

Jēzus augšāmcelšanās skulptūra

Lieldienu vīzijas

Pavasara dabas atmodas svētki. Sveiksim cits citu ar labām domām un prieku. Aizgaini, prieks, visas skumjas un bēdas kā nieku!

Kristalina Georgijeva

SVF izpilddirektore: pasaule sastingusi jaunas «Lielās depresijas» gaidās

Mēs vēl nezinām, kā mainīsies mūsu ekonomika un dzīvesveids, tomēr mēs zinām, ka no šīs krīzes iziesim stiprāki,” pauž Georgijeva savas uzrunas noslēgumā.

Nākamā "Eurobasket" turnīra logo.

Eiropas basketbola čempionātu vīriešiem pārceļ uz 2022. gadu

Olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīri tiks izspēlēti no 2021. gada 22. jūnija līdz 4. jūlijam (precīzi datumi vēl jāapstiprina Starptautiskajai olimpiskajai komitejai).

Dailes teātra ēka agrā pavasarī

Sāk Dailes teātra ēkas siltināšanu, labiekārtos teritoriju

Dailes teātra priekšlaukuma attīstība tiks īstenota kārtās. Pirmajā kārtā plānoti darbi Dailes teātra aizmugures pagalmā un Epikūra dārza sakārtošana.

Skats no JRT izrādes "Kaspars Hauzers"

«Kaspars Hauzers» četras dienas internetā

Alvis Hermanis ierauga Kaspara Hauzera augšāmcelšanās stāstā savdabīgo, nu jau mūžībā aizgājušo aktieri Māri Liniņu kā milzi, kurš neiederas mazo cilvēku pasaulē.

string(1) "4"