• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola

Latvija > Visi jaunumi

Iesākts pīrāgs un lāpstiņa

Latvija pēc «kovidpandēmijas». Par ko cīnāmies un ko dabūsim

Visvairāk cietīs vietējais mazais un vidējais bizness, kuram nav rezervju. Ārvalstu uzņēmumi, kuru mātes atrodas ārzemēs, cietīs ievērojami mazāk.

Mediķi "covid-19" pandēmijas laikā

Par spīti «Covid-19» «trakošanai» mirstība Latvijā samazinās

Nāves cēloņu reģistra dati uzrāda, ka no gripas mirušo skaits šosezon pieaudzis līdz 26 cilvēkiem. Ar “Covid-19 līdz 23. maijam bija miruši 22 cilvēki. 

Dānijas iznīcinātāji pavada Krievijas izlūklidmašīnu TOS ietvaros veiktā lidojumā

Tramps: ASV izstāsies no Atvēro debesu līguma

NATO sabiedrotie un partneri (tostarp Ukraina) cenšas pierunāt ASV neizstāties no līguma. Savukārt Maskava ir paziņojusi, ka arī tā “turpinās ievērot” TOS.

Profesors Aleksejs Kavokins

Balvu par pētījumiem kvantu nanostruktūru jomā saņēmis... dzejnieks un bērnu rakstnieks

Gaismas strāvas izmantošana datorprocesoros elektriskās strāvas vietā var palīdzēt ietaupīt miljardiem dolāru tikai uz siltuma zudumu samazinājuma rēķina vien. 

Dejotāji pašdarbnieki

No 1. jūnija «kovidpanika» tiks nedaudz atvieglota

Pašdarbības amatierkolektīvi varēs atsākt darbu, ievērojot noteikumu par 25 cilvēku pulcēšanos, ievērojot divu metru distanci.

Spilves lidosta

Lidlaukā «Spilve» notiks «autokoncerts»

Koncertā varēs ierasties tikai ar vieglajām un apvidus automašīnām, vietu pietiks līdz pat 500 auto. Koncerta teritorijā tiks nodrošināti vairāki videoekrāni.

Kas būs sliktāks un postošāks cilvēcei?

Bioloģiskie ieroči kodolgalviņu vietā?

COVID-19 pandēmija ir pārcēlusi globālās drošības draudus jaunā līmenī. Acīmredzot NATO valstu kodolieroči un "atombombs valstu klubs" kļūst par novecojušu kā galveno stratēģiskās atturēšanas instrumentu. Uzmanību - jauna veida koronavīruss. Vairāk nekā 1000 slimu un 21 miris mazajā Latvijā. Un pieci miljoni pacientu un vairāk nekā 300 tūkstoši miruši visā pasaulē - iespējams, tas ir pārbaudījums iedzīvotāju un atsevišķu etnisko grupu globālajai neaizsargātībai pret bioloģiskajiem ieročiem.

Kucēns groziņā

Padara stingrākus suņu čipošanas un reģistrēšanas noteikumus

Turpmāk visiem istabas mājdzīvniekiem (suņiem), kas tiek pirkti, pārdoti vai dāvināti, jābūt mikročipotiem un iekļautiem reģistrā.

string(1) "4"