• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola

Latvija > Visi jaunumi

Duglass Stjuarts

Bukera prēmija literatūrā piešķirta skotu debitantam

Romāna “Shuggie Bain” darbība rit astoņdesmito gadu Glāzgovā, tas stāsta par jauno Hjū Šagiju Beinu un ir balstīts autora bērnības pieredzē.

Dailes teātris

Svinot simtgadi, Dailes teātris aicina aizkulisēs. Virtuāli

Atsākot izrāžu spēlēšanu, Dailes teātris ar digitālās titru iekārtas palīdzību piedāvās izrāžu tulkojumu angļu valodā titros. 

Amatnieku darinātas dāvanas.

Brīvdabas muzejs aicina amatniekus pieteikties e-gadatirgum

Tiek gaidīti pieteikumi arī no amatniekiem, kas strādā ar visdažādākajām metodēm un materiāliem, savos darinājumos apvienojot amata prasmes, tehnoloģiju attīstības un mūsdienu dizaina elementus.

Sieviete bez maskas saļimusi

Ļaudis bez maskām pielīdzināti «spitālīgajiem»

Viss ir augstākajā mērā nopietni, un atliek tikai cerēt, ka nobaidītie pakalpojumu sniedzēji iztiks bez fiziskas vardarbības.

Mušas un kotletes

18. novembris: īstais laiks nodalīt «mušas» no «kotletēm»

Viss, ko spēj mušas – apnicīgi sīkt un ložņāt tur, kur tās neprasa. Laiku pa laikam iedzelt un prātu aplipināt ar dusmu vīrusiem.

Ilze Viņķele

Komandantes Viņķeles stunda

Galvenais, nesāciet nervozēt, ja komandante Ilze tomēr ieviesīs savu stundu. Nervi jums noderēs cīņā pret koronavīrusu un sīkām dvēselītēm.

"Lielā Kristapa" statuetes

2020. gada «Lielais Kristaps» devies pie laureātiem

Par mūža ieguldījumu filmu mākslā “Lielo Kristapu” saņēma kinooperators un pedagogs, Latvijas Kultūras akadēmijas goda profesors Kalvis Zalcmanis.

Lūiss Hemiltons kovidmaskā

F1: Hemiltons kļūst par septiņkārtēju čempionu

Pēc 14 posmiem Hemiltona kontā ir 307 punkti, 197 punktus ieguvis soms Valteri Botass, 170 – nīderlandes pilots Makss Verstapens. 

string(1) "4"