• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola

Latvija > Visi jaunumi

Radiatoru termoregulators.

Tukumā par 6,3% plāno samazināt apkures tarifu

SIA "Tukuma siltums" Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai iesniegusi siltumenerģijas apgādes tarifa projektu, kas paredz samazināt tarifu par 6,3%, aģentūra LETA uzzināja Tukuma novada pašvaldībā.

Iepriekš šo ierosinājumu atbalstīja valdība.

Saeimas komisija atbalsta priekšlikumu palielināt akcīzes nodokļa likmi cigarillām

Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija šodien izskatīšanai galīgajā lasījumā atbalstīja grozījumus akcīzes nodokļa likumā, piekrītot iecerei palielināt akcīzes nodokli cigarillām un citiem tabakas izstrādājumiem.

Apakšstacija "Ventspils".

Saeimas komisija atbalsta atsevišķu elektroenerģijas nodokļa atbrīvojumu atcelšanu

Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija šodien izskatīšanai galīgajā lasījumā atbalstīja grozījumus Elektroenerģijas nodokļa likumā, kas paredz atcelt atsevišķus elektroenerģijas nodokļa atbrīvojumus.

Ventspils brīvosta.

Oktobrī Ventspils ostā sasniegts ar prāmjiem pārvadāto kravu rekords

Oktobrī Ventspils ostā sasniegts mēneša laikā ar prāmjiem pārvadāto kravu apjoma rekords - 205 100 tonnu, aģentūru LETA informēja Ventspils brīvostas sabiedrisko attiecību vadītāja Inga Ieviņa.

Saeimas Eiropas lietu komisijas priekšsēdētāja Lolita Čigāne.

Čigāne nesaņem atbildi uz lūgumu atlikt Eiropas komisijas štata vietas pārcelšanu un atkārtoti vēršas pie Saeimas vadības

Saeimas Eiropas lietu komisijas priekšsēdētāja Lolita Čigāne (V) atkārtoti vērsusies Saeimas Prezidijā ar lūgumu uz laiku komisijā saglabāt vienu no trīs štata vietām, kuras paredzēts pārcelt uz jaunveidojamo struktūrvienību - parlamenta Analītisko dienestu.

Valsts prezidents Raimonda Vējonis.

Vējonis piedalīsies ''Latvijas finiera'' ražotnes atklāšanā Igaunijā

Latvijas prezidents Raimonds Vējonis 15.novembrī uzturēsies darba vizītē Igaunijā, Kohilā un Tallinā. Vizītes laikā viņam paredzēta tikšanās ar Igaunijas prezidenti Kersti Kaljulaidu un dalība uzņēmuma "Latvijas finieris" ražotnes atklāšanā.

Latvijas Bāriņtiesu darbinieku asociācijas valdes locekle Rudīte Krūmiņa pa vidu.

Bāriņtiesas vadītāja tiesībsargam pārmet nepārbaudītas informācijas publiskošanu par aizbildņu meklēšanu mazuļiem

Balvu novada bāriņtiesa pārmet tiesībsargam nepārbaudītas informācijas publiskošanu saistībā ar bērnunamos ievietotajiem zīdaiņiem un mēģinājumiem atrast viņiem aizbildņus.

string(1) "4"