• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola

Latvija > Visi jaunumi

Tiks turpināta Valsts ieņēmumu dienesta muitas kontroles punktu tehniskā aprīkojuma pilnveidošana.

Nākamgad turpināsies muitas kontroles punktu tehniskā aprīkojuma pilnveidošana

Nākamgad tiks turpināta apjomīga Valsts ieņēmumu dienesta (VID) muitas kontroles punktu (MKP) tehniskā aprīkojuma pilnveidošana, šodien Saeimas Publisko izdevumu un revīzijas komisijas sēdē sacīja VID ģenerāldirektora vietnieka muitas jomā un Muitas pārvaldes direktora pienākumu izpildītāja Ingrīda Gulbe-Otaņķe.

Latvijā janvārī-septembrī reģistrēts ceturtais lielākais eksporta apmēra kritums Eiropas Savienības.

"Eurostat": Latvijā deviņos mēnešos bijis ceturtais lielākais eksporta apjoma kritums ES

Latvijā janvārī-septembrī reģistrēts ceturtais lielākais eksporta apmēra kritums Eiropas Savienības (ES) salīdzinājumā ar 2015.gada pirmajiem deviņiem mēnešiem, liecina otrdien publiskotie ES statistikas pārvaldes "Eurostat" dati.

Jūrmalas dome.

Jūrmalas dome: Izstrādājot pilsētas teritorijas plānojumu, rasts kompromiss starp iedzīvotāju priekšlikumiem

Lai gan Satversmes tiesā (ST) ierosināta lieta par Jūrmalas teritorijas plānojumu, pašvaldība uzskata, ka noteikumos rasts kompromisa risinājums starp pretējiem iedzīvotāju priekšlikumiem.

Lielupe.

Plūdu risku mazināšanai Jūrmalā plāno par 3,23 miljoniem eiro stiprināt Lielupes krastu

Eiropas Savienības (ES) fondu konkursu programmā plūdu un krasta erozijas risku apdraudējuma novēršanai Jūrmalā pašvaldība plāno par 3,23 miljoniem eiro stiprināt Lielupes krastu, būvējot krasta aizsargbūvi.

"HKScan" vadība ir saņēmusi informāciju, kas ir jāizmeklē, lai pārliecinātos, ka kompānijā tiek ievēroti labas pārvaldības principi.

Gaļas pārstrādes uzņēmums "HKScan" veic iekšējo izmeklēšanu par Baltijas atzara darbību

Ziemeļvalstu gaļas pārstrādes grupa "HKScan", kuras zīmolu vidū ir arī "Rīgas Miesnieks" un "Jelgava", dažu nedēļu laikā plāno pabeigt iekšējo izmeklēšanu par grupas atzaru Baltijas valstīs darbību, paziņoja "HKScan" biznesa Baltijas valstīs pagaidu vadītāja Anne Mere.

Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas priekšsēdētājs Romāns Naudiņš.

Naudiņš: Igaunija aktīvi «makšķerē» Latvijas uzņēmējus

Igaunija patlaban aktīvi ''makšķerē'' Latvijas uzņēmējus, šodien Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēdē sacīja tās priekšsēdētājs Romāns Naudiņš (VL-TB/LNNK).

Latvijas Ugunsdzēsības muzejs Muzeju naktī.

Iedegs Ugunsdzēsības muzeja ēkas un Rīgas 1.slimnīcas fasādes atjaunoto apgaismojumu

Šodien iedegs Latvijas Ugunsdzēsības muzeja ēkas un Rīgas 1.slimnīcas atjaunoto fasādes apgaismojumu, aģentūru LETA informēja Rīgas domes Īpašumu departamenta pārstāve Baiba Gailīte.

Satversmes tiesas priekšsēdētājs Aldis Laviņš.

ST priekšsēdētājs: Jautājums par nelojālu pedagogu atlaišanu varētu nonākt Satversmes tiesā

Grozījumi Izglītības likumā, kas paredz vērsties pret valstij nelojāliem pedagogiem un izglītības iestāžu vadītājiem, varētu nonākt Satversmes tiesā (ST), intervijā LNT raidījumam "900 sekundes" norādīja ST priekšsēdētājs Aldis Laviņš.

Ministru prezidents Māris Kučinskis.

Kučinskis: Pēc Zolitūdes traģēdijas ļoti pastiprināta birokrātija un iesoļots "otrā grāvī"

Esam ļoti pastiprinājuši birokrātiju uz papīra, un par maz pasākumu veikts tieši būvniecības objektos - nedaudz esam iesoļojuši otrā grāvī, lūgts sniegt viedokli par to, kas ir mainījies pēc Zolitūdes traģēdijas, šorīt Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta panorāma" teica Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS).

string(1) "4"