• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola

Latvija > Visi jaunumi

Bičevska vārti skaitliskajā mazākumā

Rīgas «Dinamo» 2-0 «Ak Bars». Ir spēle, ir uzvara

Nekādi nevar būt nejaušība fakts, ka piecos mačos pēc Sanda Ozoliņa iekļaušanās “Dinamo” treneru “blicē” komanda ir guvusi 4 uzvaras 5 spēlēs.

Labdarības balle Rīgas Latviešu biedrībā

Balles ieejas ziedojums ir 50 Eur/pers., no kā puse paliks ziedojuma kontā mūsu tautas pamatu pamata – RLB ēkas atjaunošanai.

Sirmgalvis darba vietā

Ko darīt ar nodzītiem darba zirgiem?

Diezin vai tā aprēķināšanā ir ņemts vērā tas, ka veselības aprūpes sistēmas stāvoklis Latvijā kļūst ar katru dienu bēdīgāks.

Dārzu un parku ansamblis "Lielie kapi".

Tomēr vienojas par Lielo kapu un Jēkaba kapu teritoriju atpirkšanu, nevis maiņu

Rīgas dome līdz gada beigām no Latvijas Evaņģēliski luteriskās baznīcas (LELB) atpirks Lielo kapu teritoriju, kā arī Jēkaba kapu teritoriju, aģentūrai LETA pastāstīja Īpašumu departamenta direktors Oļegs Burovs (GKR).

Radiatoru termoregulators.

Tukumā par 6,3% plāno samazināt apkures tarifu

SIA "Tukuma siltums" Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai iesniegusi siltumenerģijas apgādes tarifa projektu, kas paredz samazināt tarifu par 6,3%, aģentūra LETA uzzināja Tukuma novada pašvaldībā.

Iepriekš šo ierosinājumu atbalstīja valdība.

Saeimas komisija atbalsta priekšlikumu palielināt akcīzes nodokļa likmi cigarillām

Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija šodien izskatīšanai galīgajā lasījumā atbalstīja grozījumus akcīzes nodokļa likumā, piekrītot iecerei palielināt akcīzes nodokli cigarillām un citiem tabakas izstrādājumiem.

Apakšstacija "Ventspils".

Saeimas komisija atbalsta atsevišķu elektroenerģijas nodokļa atbrīvojumu atcelšanu

Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija šodien izskatīšanai galīgajā lasījumā atbalstīja grozījumus Elektroenerģijas nodokļa likumā, kas paredz atcelt atsevišķus elektroenerģijas nodokļa atbrīvojumus.

string(1) "4"