• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola

Latvija > Visi jaunumi

Saeimas deputāts Raivis Dzintars.

Dzintars: Par bēgļu aizbraukšanu nav jāraizējas

Par bēgļu aizbraukšanu mums nav jāraizējas, drīzāk var pat teikt, ka situācijā, kad mums jau ir integrācijas problēmas ar esošo etnisko sastāvu, tas ir labi, intervijā laikrakstam "Neatkarīgā" pauž "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK (VL-TB/LNNK) līdzpriekšsēdētājs Raivis Dzintars.

Baltkrievijas Valsts robežsardzes komitejas preses sekretārs Aleksandrs Tiščenko.

Minska neredz nekā slikta Latvijas centienos nostiprināt robežu

Baltkrievijas robežsardze neredz nekā slikta Latvijas centienos nostiprināt robežu, intervijā radio "Sputņik Belarus" apliecināja Baltkrievijas Valsts robežsardzes komitejas preses sekretārs Aleksandrs Tiščenko.

Rīgas omons.

Bijušais Rīgas omonietis: pavēli par uzbrukumiem muitas posteņiem 1991.gadā deva PSRS iekšlietu ministrs Pugo

Bijušais Rīgas omonietis Česlavs Mliņņiks, kuram aizmuguriski piespriests mūža ieslodzījums par noziegumiem pret cilvēci saistībā ar Lietuvas amatpersonu slepkavību Medininku kontrolpunktā 1991.gadā, savu vainu neatzīst un procesu dēvē par politizētu, vienlaikus paziņojot, ka pavēli par uzbrukumiem muitas punktiem Baltijas valstīs deva toreizējais Padomju Savienības iekšlietu ministrs Boriss Pugo, bet operāciju personīgi apturēja PSRS Valsts drošības komitejas priekšsēdētājs Vladimirs Krjučkovs.

Lāčplēša dienai veltīts lāpu gājiens.

Rīgā valsts svētkus atzīmēs ar svinīgiem pasākumiem, koncertiem un uguņošanu

Atzīmējot Latvijas Republikas proklamēšanas 98.gadadienu, Rīgā notiks vairāki svinīgi pasākumi, koncerti un uguņošana, aģentūru LETA informēja Rīgas domes pārstāve Indra Vilde.

Latvijas olu un olu produktu ražošanas uzņēmuma "Balticovo" vistu kūts Daugavpilī.

Igaunijā aktīvisti savākuši gandrīz 3800 parakstu, lai panāktu aizliegumu valstī tirgot "Balticovo" olas

Igaunijas dzīvnieku aizsardzības organizācija "Loomade Nimel" divu nedēļu laikā līdz svētdienai savā interneta mājaslapā ir savākusi 3797 Igaunijas iedzīvotāju parakstus petīcijai ar prasību veikalos valstī pārtraukt Latvijas uzņēmuma "Balticovo" vistu olu tirdzniecību saistībā ar vistu labturības normu neievērošanu.

"Vienota Baltijas gāzes tirgus izveidei un konkurences veicināšanai nepieciešams sašķidrinātās gāzes terminālis Paldiskos, Igaunijā."

Laikraksts: Vienota Baltijas gāzes tirgus izveidei nepieciešams reģionālais sašķidrinātās gāzes terminālis Paldiskos

Vienota Baltijas gāzes tirgus izveidei un konkurences veicināšanai nepieciešams reģionālais sašķidrinātās gāzes terminālis Paldiskos, Igaunijā, vēsta Igaunijas laikraksts "Postimees".

string(1) "4"