• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Kariņš un Viņķele sveicināsKariņš un Viņķele: jess, mums ir plāns! Publicitātes foto: Facebook

«Ārprāts!» – šonedēļ «kovids» atrasts 0,002% Latvijas iedzīvotāju

Kovidpanikas cēlāji nespēj sagaidīt koronavīrusa vandīšanās otro vilni –  un nu jau iekrituši pilnīgā marasmā. Izmisīgi testējot visus, kas ar jebkādu kaiti nokļuvuši pie ārsta, Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) Veselības ministrijai (VM) par prieku šonedēļ – akurāt divas nedēļas pēc Jāņiem – ir atklājis 38 jaunus kovidgadījuma piemeklētos – vairs nesakot, cik no viņiem “slimība noris bez simptomiem”. Jo svarīgs šobrīd ir katrs slimnieks!  

Matīss Miers, īpaši InfoTOP.lv

Atbilstoši Centrālā statistikas biroja datiem (šeit) 2020. gada sākumā Latvijā bija 1 907 675 iedzīvotāji. Diezin vai baisā kovidsērga šo skaitli ir kaut cik jūtami koriģējusi. Tātad šonedēļ koronavīruss atklāts 0,002% Latvijas iedzīvotāju. Sabiedrību uzraugošajiem labiešiem tas liekas pietiekami, lai atsāktu baidīšanu ar sūriem ierobežojumiem, kuri tikšot atjaunoti. Lai viss šis farss neliktos uz puņķiem balstīts, VM, protams, rēķina nevis procentus no valsts iedzīvotājiem, bet gan salīdzina ar iepriekšējo nedēļu, kad koronavīruss bija tā pierimis, ka vairākas dienas neviens jauns slimnieks netika atrasts. Ja salīdzinām šādā kontekstā, patiešām iestājas vāks un var saprast politikāņus, kuriem nagi niez atgriezties tik komfortablajā sabiedrības kontrolēšanas zonā.

Tāpēc labāk nemaz nerēķināt, ka vairāk nekā trīs mēnešus ilgušie bezprecedenta slimnieku meklēšanas pasākumi valstī spējuši izskaitļot tikai 0,06% vīrusa ķerto. Patlaban stacionāros palikuši vairs trīs cilvēki, kas oficiāli ārstējas no “Covid-19”. Tā kā par maz, lai valdība atkal rīkotu histēriju.

Taču, kas to lai zina, kādas loģikas figūras Krišjānis Arturs Kariņš un viņa brigāde izmantos, vērtējot situāciju. Atbilstoši marsiešu loģikai, visai iespējams, Ilze Viņķele uz valdības sēdi tik tiešām ieradīsies ar prasību pēc “striktākiem ierobežojumiem”.

Ministri jau nav mediķi, viņiem jāvērtē politiski.    

Tavs komentārs par rakstu: