• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Franči protestē pret obligātu vakcinēšanosFranču 'nacionālais sports" - protestēt arī pret brīvprātīgu potēšanos. Foto no: Alaattin Doğru/Anadolu Agency

Francijā ievieš obligātu vakcinēšanos, bet «nevienu nepiespiež»

Vai jūs jūtat starpību starp atlaišanu darba un “atstādināšanu no darba pienākumu pildīšanas bez algas saglabāšanas”? Ja tāda ir, tad tīri juridiska, t.i., teorētiska un neko daudz ikdienas dzīvē nemainīs. Tieši tikpat smalka sarkana svītriņa nošķir obligātu un piespiedu vakcinēšanu. Fui! – demokrātiskā valstī nevienu nepiespiež!  

Pēteris Kurpnieks, īpaši InfoTOP.lv

Franču amatpersonām visu eifēmismu nianses ir pilnīgi skaidras, tāpēc viņi uzsver: nevakcinētus darbiniekus no darba atlaist nevar! Var uzkārt gaisā bez iztikas līdzekļiem un ar interesi vērot, cik ilgi vienkāršais francūzis izturēs bez dienišķajiem kruasāniem un sīpolu zupas, bet pēc tam – cik ilgi pārtiks no svaiga gaisa un mīlestības. Bet atlaist – ni un ni! Jo Francijā taču ir DEMOKRĀTIJA nevis kauč kāda tur diktatūra.

Tāpēc Francijā nevienu nespiež potēties. Tur no 15. septembra ir nevis piespiedu, bet tikai obligāta vakcinēšanās vairāku profesiju pārstāvjiem. Ja vismaz vienu vakcīnas devu nav saņēmis kāds no slimnīcu un pansionātu darbiniekiem, ugunsdzēsējiem, civilās aizsardzības darbiniekiem un žandarmērijas darbiniekiem, stājas spēkā pirmais eifēmisms: viņš/viņa tiek atstādināts/atstādināta no darba pienākumu pildīšanas bez algas saglabāšanas. Tā teikt, labs žandarms bija, bet nu var iet dzenāt citplanētiešus... Jo, lai netiktu, atstādināti/atlaisti no darba, nepotētie darbinieki var izmantot vēl vienu opciju – brīvprātīgi doties brīvdienās. Tiklīdz viņos tecēs vakcīnas uzlabotas asinis, sankcijas pret viņiem beigsies.

Tiem, kuri nav bijuši pietiekami paklausīgi un līdz pat pēdējam brīdim kavējušies sapotēties, tāpēc paspējuši apbruņoties tikai ar vienu [divdozu] vakcīnas devu, līdz potēšanas procesa pabeigšanai darbā jāuzrāda negatīvs tests. Kā jau tas pēdējā laikā visā pasaulē pieņemts, uz sava rēķina, protams. Un uzņemoties risku par testa precizitātes sekām.

Tāpēc nolemtajiem darbiniekiem atļauts uz potēšanu pieteikties arī darba laikā. Viņi taču nav vainīgi, ka tik smaga galva gadījusies, vai ne? Katrā nācijā ir daļa tādu grūtgalvīšu. Starp franču dakteriem, māsiņām un sanitāriem tādu esot 9-16%.

Bet piespiedu vakcinācijai – vēlreiz fui! Lai ar to nodarbojas Putins, Lukašenka un Kims Čenuns! Demokrātiskā valstī ar veselību saistīta informācija ir sensitīva, un nevienu nevar piespiest veikt medicīniskas manipulācijas. Tas pat ezītim skaidrs! Arī Latvija taču ir demokrātiska valsts, un potēšanās arī pie mums ir un paliek BRĪVPRĀTĪGA. Tāpat kā Francijā.

Tavs komentārs par rakstu: