• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Raimonds Pauls un Elīna GarančaRaimonds Pauls un Elīna Garanča. Foto no: teretervufonds.lv

«Ja Tevis nebūtu...»: Raimonds Pauls un Elīna Garanča Nacionālajā teātrī

Latvijas Nacionālajā teātrī 23. un 24. jūlijā notiks latviešu mecosoprāna Elīnas Garančas  un Raimonda Paula koncerts “Ja Tevis nebūtu…”. Koncerts iecerēts kā Maestro 85. jubilejas turpinājums, informē lsm.lv. 

InfoTOP.lv, izmantojot Latvijas plašsaziņas līdzekļu materiālus

Koncertā piedalās arī kameroķestris “Sinfonietta Rīga” ar  Normundu Šnē pie diriģenta pults un instrumentālā grupa Raimonda Macata vadībā.     

Sagaidot savu jubileju, Maestro ir uzaicinājis izcilo operdziedātāju Elīnu Garanču, veltot viņai divus dziesmu ciklus – ar Vizmas Belševicas (1931-2005) un Ojāra Vācieša (1933-1983) dzeju. “Tikšanās ar Elīnu Garanču ir ļoti gaidīta, tie ir kā svētki. Pirmajā daļa būs vairāku speciāli Elīnai rakstītu dziesmu pirmatskaņojumi. Izcilo latviešu dzejnieku darbus meklējām gan kopā, bet ir arī tādi, kurus jau biju nolūkojis pats, domājot par Elīnas balsi,” atklāj Raimonds Pauls.

Koncerta otrajā daļā iekļautas dziesmas no kinofilmām un teātra izrādēm ar Raimonda Paula mūziku, kam speciāli jaunus aranžējumus veidojuši komponisti Lolita Ritmane, Rihards Dubra, Jēkabs Jančevskis un Raimonds Macats.    

Koncerta režisors un producents ir Ojārs Rubenis, scenogrāfs Aigars Ozoliņš, gaismu mākslinieks Oskars Pauliņš, horeogrāfe Olga Žitluhina, izpildproducente Ilona Matvejeva.

Tavs komentārs par rakstu: