• Produkti
  • ecube
  • trauki
  • Gelios
  • xlash
  • autoskola
Kariņš, Viņķele un LevitsCilvēki, kuriem jūs varat pateikties par mājsēdi: K.A.Kariņš, Viņķele un dziļdomīgi klusējošais Valsts prezidents Egils Levits. Foto: Ilmārs Znotiņš, Valsts prezidenta kanceleja

Jums nebūs svētkus svinēt! jeb Kariņš+Viņķele ievieš komandantstundu

Viss, ko Krišjāņa Artura Kariņa valdība pašlaik spēj – nevis skaidrot, KĀPĒC tiek pieņemti stulbi lēmumi, bet gan izgudrot tiem jaunus, pēc iespējas neitrālus vai pat smukus nosaukumus. Nu, kurš teiks, ka mājsēde ir kaut kas nepatīkams? Tas taču skan daiļāk nekā mājas arests vai komandantstunda

Dzintars Zaļūksnis

Bez šaubām, K.A.Kariņa brigāde un tās zoles laizošie propagandisti tagad centīsies jūs nospiest zemāk par grīdlīsti, Viņķeles vārdiem gvelžot par to, ka “vairāk nekā 1000 cilvēku Latvijas slimnīcās cīnās par savu veselību, pussimts par dzīvību, mediķi ir uz izsīkuma robežas, esam infekcijas nesamazināšanās līknē jau nedēļu,” – tipa, vai jums nemaz nav sirdsapziņas? A?

Atzīšos: šādā nozīmē sirdsapziņas man tiešām nav! Uzskatu, ka veselajiem cilvēkiem nav jālāpa pasaule, ko sacaurumojuši tie, kam gadījies saslimt. Bērnībā regulāri sirgu ar dažādām kaitēm. Tagad mana veselība ir tādā stāvoklī, ka “Covid-19” var izrādīties pēdējais, ar ko es slimoju. Nu un?

Es jums neprasu, lai jūs nemitīgi pielāgotos manām kaitēm un pakārtotu tām visu savu dzīvi. Slikti, ja cilvēks ir saslimis. Ciniski izsakoties, vēl sliktāk, ja viņam atklāts bezsimptomu kovic, pret kuru ne tikai neesošās zāles, bet arī esošās vakcīnas ir bezspēcīgas. Tomēr šobrīd ir pamats šaubīties, vai slimība bez simtomiem patiešām ir slimība. Pārliecinošus agumentus par labu šādai versijai neesmu nedz redzējis, nedz dzirdējis.

Tātad K.A.Kariņa varza šos argumentus slēpj?– un te nu atkal jāuzsver: nemeklējiet loģiku, jo kovidpanikas uzturēšanā tās vienkārši nav! Bet to, ka šai varzai argumenti ir, jāsecina no tā, cik vieglu roku tā pieņem arvien nedemokrātiskākus lēmumus, aizbildinot tos ar rūpēm par mūsu veselību. Jūs tam ticat?

Jūs tiešām ticat, ka ASV pilsoņa vadītā valdība ir makten norūpējusies par sabiedrības veselību, ja līdz šim to maz ir interesējis pat fakts, ka nepietiekamas veselības aprūpes dēļ ik dienu Latvijā pāragri mirst 16-17 cilvēki, un tam nav nekāda sakara ar kovidu? Precīzāk, tagad daļu no šiem būtībā gados jaunajiem nelaiķiem var norakstīt uz kovida rēķina – un brēkt, sak, jūs paši pie tā esat vainīgi!

Tātad, draugi, nav labi: “lai mazinātu “Covid-19” izplatību un pulcēšanos gaidāmo svētku laikā”, valdība ir konceptuāli vienojusies ieviest komandantstundu un pagarināt ārkārtējo situāciju līdz 7. februārim.

Jā, jā, komandantstundu personīgi K.A.Kariņš ir pārdēvējis par brīvdienu mājsēdi, tā stāsies spēkā jau trešdien, 30. decembrī, un ilgs līdz 4. janvārim. Šajās dienās no pulksten 22 līdz 5 rītā nedrīkstēs atrasties ārpus savas dzīvesvietas. Komandantstunda būs spēkā arī no 8. līdz 10. janvārim. Sak, ja nozagām Ziemassvētkus latviešiem/katoļiem/protestantiem, lai arī krievi/pareizticīgie padzīvo bez tiem!

Lai jūs īpaši nekreņķētos, K.A.Kariņš un viņa uzticamie ieroču nesēji pagaidām neplāno ierobežot pārvietošanās iespējas pa dienu (diez, kā tas būtu iespējams tehniski...  ak, jā, armija jau ir apsolījusi nodrošināt loģistiku). Līdz ar to tirdzniecības un pakalpojumu sniegšanas vietas drīkstēs strādāt no plkst. 6 līdz 21, lai darbinieki varētu nokļūt no mājām uz darbu un atpakaļ, nepārkāpjot noteikumus. Darba laika ierobežojums attieksies arī uz sabiedriskās ēdināšanas vietām, kurām joprojām ēdienu un dzērienus atļauts izsniegt tikai līdzņemšanai.

Turklāt Viņķele no savas puses mierina, ka “cerību stars jeb vakcīna jau ir kļuvusi par realitāti”, tāpēc esot jāiztur un jāsamazina inficēšanās līdz brīdim, kad varam sākt runāt par “noteiktu imunitātes veidošanos frontes pirmajās līnijās”.

Ejta nu, miniet, ko viņa gribēja ar to pateikt! Kaut kāda noteikta imunitāte, kaut kādas frontes līnijas...

2 Komentāri


 1. Vilis Bāliņš
  2020-12-29

  Jau vairākus mēnešus latviešu tautas visu laiku labākie ļaudis - Krišjānis Kariņš, Ilze Viņķele, Egils Levits - uz savu dzīvību un svešu nāvi PIRMAJĀS FRONTES LĪNIJĀS rada Covid19 paniku un pēc tam "drošsirdīgi" cīnās ar to! Vienlaicīgi Satversmes tiesas priekšsēdētāja Osipova REĀLI iznīcina latviešu tautas izdzīvošanas pamatu ģimeni. - - Visi minētie aktīvi cīnās par Latvijas drausmīgo eksperimentu, proti, nacionālās valsts sagrāvi. Dzintars Zaļūksnis, "vai Jums nemaz nav sirdsapziņas? A?" - - APDIRST šos mīļos jaukos mūsu vadoņus?? Es gan viņus mīlu! Lai viņiem visiem VIEGLAS SMILTIS!

 2. Edvins Puke
  2020-12-30

  Vārdnīca 2021, ja saucam lietas īstajos vārdos... komendant stunda - lockdown - mājdaunis ZEMCILVĒKI - OTRĀ ĀTRUMA EIROPA LATVIJAS SUVERĒNĀ VARA PIEDER SVEŠAI NAUDAI IKP - VALSTS ĀRĒJAIS PARĀDS :)

Tavs komentārs par rakstu: