• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Jānis VitenbergsPrincipā Jānim Vitenbergam nav nedz par ko apvainoties, nedz kreņķēties. Foto: Valsts kanceleja

Kariņš tomēr atlaiž Vitenbergu

Dīvainais veidojums “KPV LV”, protams, sen vairs nav uzskatāms par partiju. Faktiski tas ir politiskais līķis, ko pie dzīvības uztur tikai nodokļu maksātāju naudas injekcijas. Tomēr kaut kādai konsekvencei ir jābūt, un to beidzot ir sapratis pat Ministru prezidents Krišjānis Arturs Kariņš.  

InfoTOP.lv, izmantojot Latvijas plašsaziņas līdzekļu materiālus

Un šīs pēkšņās apgaismības rezultāts ir tāds, ka K.A.Kariņš parakstījis rīkojumu, ar kuru bijušais kāpēvēelvē-ietis, tagad nacionālapvienībnieks Jānis Vitenbergs ir demisionējis, lai nejauktu gaisu un neapdraudētu Latvijas politikas svēto govi – valdības stabilitāti, kuru “KPV LV” draud noraut sev līdzi politiskajā miskastē.       

Jo, raugiet, K.A.Kariņš rīkojumu, kas stājas spēkā ne nu 13. bet 14. maijā, izdevis, balstoties uz Sadarbības līgumā noteiktajiem Ministru prezidenta pienākumiem un ņemot vērā Saeimas “KPV LV” frakcijas lēmumu atsaukt vēl pavisam nesen savējo, bet nu uz blakus blindāžu pārbēgušo ekonomikas ministru.

Uz laiku līdz jauna ministra apstiprināšanai amatā par ekonomikas ministra pienākumu izpildītāju iecelts zemkopības ministrs Kaspars Gerhards iz tās pašas Nacionālās apvienības.

Bet Vitenbergs, ja nav galīgi traks un nekrofils, diezin vai savu kažoka maiņu nožēlos. Tikai mazliet jāpaciešas.

Tavs komentārs par rakstu: