• Produkti
  • ecube
  • trauki
  • Gelios
  • xlash
  • autoskola
Solvita Āboltiņa Saeimas solāEs taču joprojām esmu friša! Foto: Edijs Pālens/LETA

Lai glābtu «Vienotību», Āboltiņa «pakāpjas maliņā»

Kādreiz ļoti varenā, pašlaik vienkārši ietekmīgā koalīcijas partija "Vienotība" partijas vadību nolēmusi pārvēlēt ārkārtas kongresā 4. jūnijā. Partija pašlaik atrodas acīmredzamā “krīzes posmā”: notiek iekšējā “rīvēšanās”, kuras rezultātā jau zaudēts Ministru prezidenta krēsls un attiecīgi vadošā pozīcija koalīcijā. Turklāt “Vienotības” statistiskais reitings tuvojas liktenīgajai 5% atzīmei.

InfoTOP.lv gan aicina partijas nelabvēļus nepriecāties pirms laika: ij reitingi šobrīd nav īsti objektīvs rādītājs, ij “Vienotības” “dzīvā spēka” spars vēl nav zudis. Lai nu kā, viens no odiozākajiem partijas līderiem – tās līdzpriekšsēdētāja, Saeimas frakcijas vadītāja un Saeimas Nacionālās drošības komisijas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa ir nolēmusi neizaicināt likteni un neparasti savlaicīgi paziņojusi par to, ka ārkārtas kongresā nekandidēšot uz “Vienotības” priekšsēdētāja amatu. Protams, notikt var visādi “pigori”, un kongresā “pēc biedru lūguma” šis paziņojums var izrādīties falšs, tomēr jānovērtē tas, ka Āboltiņai ir izdevies savaldīt savas ambīcijas un maķenīt pakāpties maliņā.

Vai partijai tas nāks par labu vai tieši otrādi – to varēs redzēt tikai vasarā, tomēr InfoTOP.lv sliecas uzskatīt, ka ar šādu rīcību odiozo Krimināllikuma grozījumu (par tiem sīkāk šeit) “ideoloģiskā māmuķīte” cer piemānīt daļu elektorāta un atgriezt to atpakaļ “Vienotības” “klēpī”, vienlaikus krasi uzlabojot arī savas pozīcijas.   

(Materiālā izmantota LETA informācija)

2 Komentāri


 1. pareizais
  2016-04-11

  Rudā tumsonība! Sicīlijas mafija ir zīdainis, salīdzinot ar latvijas korupmantiem un politisko mafiju!

 2. krams
  2016-04-12

  Blēde!

Tavs komentārs par rakstu: