• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
"Pet Shop Boys". Foto: EPA/LETA

"LMT Summer Sound 2014" uzstāsies "Pet Shop Boys", "Naughty Boy", Dons un Gacho

LETA

Šovasar Liepājā 11.jūlijā un 12.jūlijā uz "LMT Summer Sound" galvenās skatuves kāps britu grupa "Pet Shop Boys", britu producents, pagājušā gada hitu "LaLaLa" un "Wonder" autors "Naughty Boy", kā arī pašmāju mūziķi Dons un Gacho.

Liepājā viesosies arī amerikāņu hip-hop mūziķis "Mykki Blanco", kā arī latviešu grupa "Otra puse", "Jenny May" un lietuviešu grupa "Golden Parazyth".

Grupa "Pet Shop Boys" izpildīs klasiskos hitus "West End Girl", "Always On My Mind", "Domino Dancing" un citus hitus, kā arī jaunākos skaņdarbus. "Pet Shop Boys" uz Liepāju vedīs vairākus kravas auto ar savu tehniku, lai nodrošinātu šovam nepieciešamo video, gaismas un skaņas aprīkojumu. Grupa savos koncertos izmanto lielizmēra videoprojekcijas, lāzerus un krāšņu gaismu šovu. Pagājušā gadā "Pet Shop Boys" koncertšovs tika atzīts par vienu no aizraujošākajiem un krāšņākajiem šoviem pasaulē.

Dons jeb Artūrs Šingirejs šobrīd uzskatāms par vienu no veiksmīgākajiem Latvijas mūziķiem, kam pierādījums ir seši pilnībā izpārdoti "Varanasi" albuma prezentācijas koncerti "Palladium" Rīgā un koncerttūre visā Latvijā. Liepājai Dons sola sagatavot īpašu koncertprogrammu.

Šogad festivālā kopā ar savu dzīvo grupu uzstāsies arī šī brīža aktuālākais britu producents, dziesmu autors, DJ un mūziķis "Naughty Boy", kurš pasaules mūzikas skatuves uzmanību pievērsa ar dziesmu "La La La". Pirms sava debijas albuma "Hotel Cabana" izdošanas pagājušajā gadā "Naughty Boy" jeb Šahids Kāns ir producējis vairākus britu "Top 40" albumus, sadarbojies ar dziedātāju Emeli Sandē un veidojis ierakstus Leonai Luisai, "JLS", "Tinie Tempah" un daudziem citiem mūziķiem.

Pēc divu gadu ilgas pauzes uz LMT skatuves kāps hip-hopa mūziķis Gacho. Pirms diviem gadiem viņa uzstāšanās bija festivāla centrālais notikums. Šogad mūziķis sola atgriezties tikpat skaļi un ar vēl iespaidīgāku šovu. Gacho šogad jau izdevis divus singlus no sava topošā jaunā albuma - "Skills To Party" un "Mans festivāls".

Festivāla organizatori prognozē, ka lielāko festivāla pārsteigumu sagādās amerikāņu multi-mākslinieks "Mykki Blanco". Pirms trim gadiem mūziķis izveidoja industriālā roka projektu, bet vēlāk pārgāja uz repu, un 2012.gadā izdeva pirmo EP "Mykki Blanco & the Mutant Angels". Tuvākajā laikā ir sagaidāms pirmais debijas albums "Micheal".

Debiju "LMT Summer Sound" festivālā piedzīvos viena no Latvijas pop-mūzikas grupām "Otra puse". Festivālā grupa izpildīs gan jaunā albuma skaņdarbus, gan jau zināmas dziesmas: "Ieskaties", "Nakts vai rīts", "Dievs dod" un citus.

Festivālā uzstāsies arī dziedātāja "Jenny May", kura šobrīd ieraksta savu jauno albumu. Tajā dominēšot latino ritmi. Albuma pirmais singls "Es gribu vēl mīlēt" interneta vietnē "YouTube" jau ticis skatīts vairāk nekā miljons reižu.

Lietuvas grupa "Golden Parazyth" sākotnēji bija paredzēts kā soloprojekts, bet tagad pārtapis duetā. Viņu muzikālais rokraksts ir tumšu elektronisku akordu, ambientās un 8 britu mūzikas, kā arī enerģiska ritma un indīrokam raksturīga saspēle. Pērn grupa viesojās Latvijā, iesildot britu duetu "Hurts" "Arēnā Rīga".

Jau tuvākajā laikā "LMT Summer Sound" festivāla programma vēl tiks papildināta.

"LMT Summer Sound" notiks jau ceturto gadu pēc kārtas. Biļetes uz festivālu var iegādāties visās "Biļešu servisa" kasēs un internetā.

Tavs komentārs par rakstu: