• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
VID jaunā administratīvā ēka. Foto: Edijs Pālens/LETA

Notiks VID jaunās ēkas svinīgā atklāšana

LETA

Šodien notiks Valsts ieņēmumu dienesta (VID) jaunās administratīvās ēkas Talejas ielā 1 svinīgā atklāšana, informē VID.

Svinīgais atklāšanas pasākums notiks laikā no plkst.13 līdz 15. Uz laiku no plkst.13 līdz 15 sakarā ar VID administratīvo ēku kompleksa svinīgo atklāšanu klientiem nebūs pieejami ikdienā sniegtie VID pakalpojumi Talejas ielā 1.

Atklāšanas pasākumu ar savu klātbūtni pagodinās Valsts prezidents Andris Bērziņš. Svinīgajā pasākumā piedalīsies un uzrunas teiks arī finanšu ministrs Andris Vilks (V), VID ģenerāldirektore Ināra Pētersone, SIA "Biroju centrs Ezerparks" valdes priekšsēdētājs Kaspars Zauls, arhitektu biroja "Sarma un Norde" arhitekts Jānis Norde un būvfirmas "Re&Re" valdes priekšsēdētājs Ainārs Pauniņš.

Svinīgajā pasākumā ir aicinātas piedalīties arī valsts un pilsētas amatpersonas, VID vadošās amatpersonas un darbinieki, VID sadarbības organizācijas un projektā iesaistītie partneri.

Pasākuma laikā ir paredzētas amatpersonu un projektā iesaistīto partneru svinīgās atklāšanas uzrunas, ēkas simboliska iesvētīšana un neliela audiovizuāla izstāde, kas ļauj iepazīties ar ēkas tapšanas gaitu no pamatakmens līdz pašreizējam brīdim.

Ēku kompleksa projekta īstenotāja ir SIA "Biroju centrs Ezerparks", projekta autors - arhitektu birojs "Sarma&Norde", būvdarbu ģenerāluzņēmējs - SIA "Re&RE", būvuzraugs - SIA "Būves un būvsistēmas" un projekta finansētājs - "Nordea" banka. Tā būvniecība izmaksājusi aptuveni 55 miljonus eiro.

Tavs komentārs par rakstu: