• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Jānis Bordāns un Krišjānis KariņšJānis Bordāns (pa kreisi) Krišjānim Kariņam: "Kaut kas toč nav kārtībā!" Foto no: Twitter

Partijas izliekas, ka grib kaut ko mainīt, bet runa ir tikai par «bietēm» un «cidonijām»

Krišjāņa Artura Kariņa vadītais Ministru kabinets ar katru dienu arvien pārliecinošāk pierāda, ka tam nav ne jausmas, ko darīt ar visu varas smagumu, kas tam nu jau vairāk par gadu uzgāzts. Bet pats K.A.Kariņš demonstrē cik sekla [lai neteiktu nekāda] ir viņa izpratne par demokrātijas principiem un valsts pārvaldi.

Matīss Miers, īpaši InfoTOP.lv

To sapratuši pat citādi pret zemes dzīvi kurlie un aklie lidojošās siles iemītnieki, un mazliet vairāk nekā mēnesi pirms pašvaldību vēlēšanām apķērušies, ka tā dzīvot nedrīkst. Proti, tā turpinot, muļķa tauta vēl ņems un savēlēs vietvarā kaut kādus dīvainīšus, kas neatzīst lidojošās siles noteikumus un var sākt tai traucēt taisīt kovidrebes.

Tāpēc pašā maija sākumā komandors K.A.Kariņš apsprieda lietas – nē, ne ar dīvaino veidojumu “KPV LV”, kurš nule zaudēja savu pārstāvi valdībā Jāni Vitenbergu, un pat ne ar Nacionālo apvienību, kura to pašu Vitenbergu ielaida savā blindāžā –, bet ar Jauno konservatīvo partiju (JKP), kurai gar Vitenbergu nav nekādas daļas, bet arī gribas ēst.

Rezultātā JKP Saeimas deputāts Gatis Eglītis pastāstīja, ka ikurāt pēc svētkiem koalīcija grasoties savākties kopā, lai apspriestu izmaiņas valdībā. Varētu domāt, ka lidojošā sile beidzot ir sapratusi, ka anonīmie eksperti Juris un Uga ļaunprātīgi izmanto brīdi, kad tiem klēpī ir iekritusi neticami liela vara, un ir gatavi kovidpaniku vilkt bezgalīgi, jo vara reibina vairāk kā simtgadīgs viskijs.

Taču tas, ka Juris un Uga noteikšanu nezaudēs, ir skaidrs, jo Eglītis atzīst, ka lidojošās siles brālība no sava komandora gaida tikai priekšlikumus par izmaiņām koalīcijas līgumā, kurš pēc Vitenberga pārkrāsošanās esot tā kā apturēts, tā kā uz nagliņas uzkārts. Vārdu sakot, ja kas arī gaidāms, tad tikai viena atsevišķa ministra portfeļa satura maiņa – piemēram, izpurinot no tā biešu lakstus un to vietā ielādējot cidonijas vai dzeltenās plūmes.

Jebkurā gadījumā runa ir tikai par to – un nevis par konceptuālām izmaiņām, kuru rezultātā cilvēki varētu pārstāt bažīties, vai šogad atkal nav gaidāma viena nepatīkama vasara.

Tavs komentārs par rakstu: