• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Angelina R. attēls Valsts robežsardzes koledžāAngelina R. attēls Valsts robežsardzes koledžā. Foto: Karens Markarjans

Rēzeknē nolaupīto Robežsardzes koledžas darbinieci bijušais vīrs nošauj un izdara pašnāvību

LETA

Rēzeknē nolaupīto Valsts robežsardzes koledžas darbinieci bijušais vīrs nošāvis un pēc tam izdarījis pašnāvību.

Kā noskaidroja aģentūra LETA, uzbrucējs ar upuri atrasti meža apvidū, kur tika pēdējo reizi redzēti.

Kopumā viņu meklēšanā bija iesaistīti ap 200 cilvēku no Valsts policijas, Zemessardzes, kā arī Valsts robežsardzes koledžas kadeti. Notikuma vietā pašlaik strādā eksperti.

Pēc aģentūras LETA rīcībā esošās informācijas, ģimene bija izšķīrusies jau pirms kāda laika. Viņu dēls dzīvojis kopā ar māti. Vīrs nebija samierinājies ar šķiršanos un pārmeta sievai, ka viņa nevelta pienācīgu uzmanību bērna audzināšanai, arī pretim saņemot pārmetumus par savu izturēšanos. Līdz šim vardarbīga rīcība no šķirtā vīra puses neesot tikusi konstatēta.

Nošautā darbiniece ir bijusi pozitīvi novērtēta ilggadēja robežsardzes darbiniece, virsniece, kura koledžā nodrošinājusi izglītības procesu, pastāstīja robežsardzes preses pārstāve Jevgēnija Pozņaka. No plašākiem komentāriem Valsts robežsardze atturas.

Jau ziņots, ka vakar, 10.aprīlī, ap dienas vidu Rēzeknē, Krimuldas ielā, kāds 1979.gadā dzimis vīrietis, piedraudot ar zagtu pistoli, nolaupījis savu bijušo sievu, 1979.gadā dzimušu sievieti.

Kā apstiprināja Valsts robežsardzē, nolaupītā bija Rēzeknē esošās Valsts robežsardzes koledžas darbiniece.

UPD. Ceturtdien Oļegs S., piedraudot ar pistoli, licis savu bijušo sievu Angelinu R. (Valsts robežsardzes koledžas darbinieci) iekāpt automašīnā un aizvedis mežā. Tur viņš nošāva sievieti un pēc tam nošāvies. Abiem bijuši divi bērni

Vīrietis, piedraudot ar pistoli, licis sievietei iekāpt apvidus automašīnā un aizvedis.

Robežsardzē aģentūra LETA noskaidroja, ka robežsardzes helikopters pēc informācijas saņemšanas veicis Rēzeknes pilsētas un novada teritorijas apsekošanu no gaisa. Robežsardzes darbiniekiem bijusi zināma automašīna, ar kādu iespējamais laupītājs pārvietojies, taču apsekošanā helikopters spēkratu nav fiksējis.

Patlaban noskaidrots, ka pistoli vīrietis nozadzis no seifa patēva mājās Strūžānos. Par pistoles nozagšanu sākts atsevišķs kriminālprocess.

UPD. Ceturtdien Oļegs S., piedraudot ar pistoli, licis savu bijušo sievu Angelinu R. (Valsts robežsardzes koledžas darbinieci) iekāpt automašīnā un aizvedis mežā. Tur viņš nošāva sievieti un pēc tam nošāvies. Abiem bijuši divi bērni

Tavs komentārs par rakstu: