• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Sebastians VenstremsSebastians Venstrems. Kolāža: Rīgas "Dinamo"

Rīgas «Dinamo» iegūst Somijas čempionāta labāko «snaiperi»

Kontinentālās hokeja līgas (KHL, Континентальная хоккейная лига) komanda Rīgas “Dinamo” panākusi vienošanos ar 2020./2021. gada sezonas Somijas čempionāta labāko vārtu guvēju zviedru Sebastianu Venstremu (Sebastian Wännström), ziņo kluba oficiālā vietne.

InfoTOP.lv, izmantojot Latvijas plašsaziņas līdzekļu materiālus   

Iepriekšējo sezonu šobrīd 30 gadu vecais Venstrems aizvadīja Rīgas sadraudzības pilsētas Pori “Ässät” komandas sastāvā, kur pamatturnīrā 58 spēlēs guva 33 vārtus un 13 reizes rezultatīvi piespēlēja, saņemot Ārnes Honkavāras (Aarne Honkavaara, 1924-2016) balvu kā spēlētājs, kas guvis visvairāk vārtu.

2010. gadā Nacionālās hokeja līgas (National Hockey League, NHL) drafta otrajā kārtā Venstremu ar kopējo 44. numuru NHL izvēlējās Sentlūisas “Blues”.

Tāpat apmaiņā pret naudas kompensāciju no Čerepovecas “Severstaļ” (Северсталь) Rīgas vienība savā rīcībā ieguva čehu vārtsargu Mateju Mahovski (Matěj Machovský). InfoTOP.lv jau zinoja, ka “Dinamo” ir noslēgusi līgumu arī ar zviedru vārtsargu Jūhanu Matsonu (Johan Mattsson).

Klubs ir pagarinājis līgumus ar aizsargiem Kristapu Zīli un Kristapu Sotnieku, uzbrucējiem Lauri Dārziņu, Nikolaju Jeļisejevu un Danielu Bērziņu.

“Dinamo” galvenais treneris nākamsezon būs krievs Sergejs Zubovs (Сергей Зубов), bet viņam asistēs Oļegs Orehovskis (Олег Ореховский) un Latvijas speciālisti Valērijs Kuļibaba un Edgars Lūsiņš.

Tavs komentārs par rakstu: