• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Latvijas Nacionālās operas ēka un skvērsViss ir pareizi: opera nekad nav bijusi "māksla visiem". Foto no: hotelbergs.lv

Savu pienesumu «neobligāti obligātajai» potēšanai sniedz arī Latvijas Nacionālā opera

4. jūlijā skatītājiem – tiesa, ne visiem, tikai kovidsertifikātu nokārtojušajiem – durvis vērs Latvijas Nacionālā opera, aicinot uz Galā koncertu “Operas zvaigžņu vasara”, ziņo lsm.lv.  

InfoTOP.lv, izmantojot Latvijas plašsaziņas līdzekļu materiālus   

Latvijas nacionālā opera un balets (LNOB) lūdz skatītājus ņemt vērā, ka pasākumu apmeklējuma nosacījumi ir atkarīgi no valdības noteikumiem, kas epidemioloģiskās situācijas dēļ var mainīties. No 15. jūnija publiskus pasākumus drīkst apmeklēt personas, kam ir derīgs “Covid-19” sertifikāts – to vakcinēti un “Covid-19” pārslimojuši cilvēki var iegūt šeit

Par Galā koncerta “Operas zvaigžņu vasara” spēles laukumu kļūs visa Lielā zāle, līdz ar to publikai tā būs ne vien atkalsatikšanās ar opermākslu un spožākajām zvaigznēm, bet arī iespēja baudīt koncertu no neierasta skatupunkta – sēdvietas tiks izvietotas uz skatuves, bet koncerta scenogrāfiju veidos zāles interjers.

Vilinājums būs pietiekams, lai opermīļi, kuri šaubās, tomēr nosliektos par labu līdzdalībai bezatlīdzības brīvprātīgā vakcīnu testēšanā. Pirmo reizi Latvijā viesosies viens no pasaulē izcilākajiem tenoriem polis Pjotrs Bečala (Piotr Beczała) un prestižā konkursa “Operalia 2019” uzvarētāja gvatemaliete Adriana Gonsalesa (Adriana González). Kopā ar viņiem koncertā dziedās arī pasaulslavenais basbaritons Egils Siliņš un Latvijas Nacionālās operas solisti Tatjana Trenogina, Ilona Bagele, Mihails Čuļpajevs un Rinalds Kandalincevs.

Skaistākās opermūzikas pērles līdz ar solistiem interpretēs Latvijas Nacionālās operas orķestris un koris. Koncerta muzikālais vadītājs būs LNOB galvenais diriģents Mārtiņš Ozoliņš. Koncerta režisore – Dace Volfarte, gaismu mākslinieks – Māris Sējāns.

Lai iemūžinātu šo notikumu, koncertu filmēs dažādos rakursos, un tā videoierakstu ikviens interesents šovasar varēs baudīt operas priekšlaukumā. Šis pasākums tiks izsludināts atsevišķi.

Tavs komentārs par rakstu: