• Produkti
  • ecube
  • trauki
  • Gelios
  • xlash
  • autoskola
Raimonds Vējonis pie galda ar mikrofoniemJūs tak negribēsiet, lai mēs slimojam! Foto: Edijs Pālens/LETA

Vējonis: dodiet specārstu un specpoliklīniku, biedri!

Valsts prezidents Raimonds Vējonis ir paudis pārliecību, ka Latvijā, iespējams, vajadzētu sākt diskusiju par veselības aprūpes pieejamību – nē, ne jau visiem, bet valsts pirmajām personām!  Vējonis grib, lai “valsts pirmās personas” varētu ātrāk nokļūt pieņemšanā pie medicīnas speciālistiem.

Šādi Vējonis atbildēja uz žurnālista jautājumu, vai nevajadzētu viņam piešķirt personīgo ārstu, kas pastāvīgi uzraudzītu Valsts prezidenta veselības stāvokli.

Protams, Vējoņa rūpes par visu “pirmo personu” veselību ir aizkustinošas. Taču šāda ideja var rasties tikai cilvēkam, kas, pirmkārt, skaidri apzinās, ka veselības aprūpes sistēma Latvijā nav uzskatāma par apmierinošu, otrkārt, ka politiskā elite šajā ziņā neko negrasās labot, un, treškārt, ka naudas sistēmai kopumā nepietiks. Tāpēc jāgādā vismaz par elites veselību. Sak, elite bez tautas var iztikt, bet tauta bez elites aizies postā, vai ne Vējoņa kungs? Nu, gluži kā komunistisko biedru laikos.

20 Komentāri


 1. ance
  2016-04-02

  Vēl viens objektīvs iemesls-elites mazās algas:) un vēl daudzi citi iemesli.................

  • haralds
   2017-04-10

   dzīvojot pilnā pan$ijā alga tikai kabatas naudai - priekš tā nemaz ne tik maza, tāpat kā 100 Ls dienā 100-latniekiem!

 2. ome
  2016-04-02

  Tas vienkārši ir ārprāts..... Labi,prezidentam,lai jau būtu!Valsts 1. cilvēks ))) Bet,kas notiek,cik vēl ilgi????? Naidz,kas tiek kurināts,nodokļi,izmaksas,cenas...................cik var? Jūs iznīcināt Latviju,Jūs visu iztirgojat,izvazājat un tikai savā kabatā bāžat!!!! CIK ILGI mums vēl jāpaciešas,jāpagaida ,lai dzīvotu cilvēka cienīgu dzīvi? Cik ilgi Jūs,tur , augšā locīsiet muguras ,,dažu labu,, priekšā un pārdosiet savu sirdsapziņu,savu Dzimteni,savu tautu???? Vācieties no šejienes projām,atļaujiet dzīvot!!Vai PAR TĀDU Latviju mēs sapņojām?

 3. Ina Fominova
  2016-04-02

  OMG! OMG! OMG! Kaut kaads murgs ne valsts, kaut kaads murgs ne presidents, fui, fui fui, fui. Varas klikje, varas astonjkaajis, varas bandiiti, fui, fui, fui. Pretiigi un riebiigi palika izlasot sho rakstu. Ja to tieshaam ir teicis Latvijas presidents, tad ar Latviju kaa valsti ir cauri. Tur ir tikai vergi, kas pelna noziedziigajai varas klikjei liidzekljus greznai un speciaalai dziivei. Ne taadu es iedomaajos briivu Latviju. Man taadu nevajag.

 4. ieva
  2016-04-03

  Es tomēr nedomāju,ka Vējoņa kungs tā domāja,cilvēks tomēr ir pārcietis operāciju,ilgu laiku ir pavadijis guļus,to pat varēja pamanīt,cik uzmanīgi kāpa pa kāpnēm pieturoties pie siens.Neizskatījās,ka ir atlabis pa visam. Lai viņam veselība un veselais saprāts ko runā,dara!!!!!

 5. gita
  2016-04-03

  Tas nav normāli.....ieslēdzu iternetu katru dienu un priekš manis personīgi tas nozīmē "realitātes šova kārtējā sērija"....ticība un uzticība par visu notiekošo man personīgo nav nekāda.....un tā pamazām cilvēkos zūd interese par valsti....

 6. dace
  2016-04-03

  Vai patiešām prezidenta kungs arī tā domā, vai tikai saka???? Mēs par viņu lūdzām Dieviņu, lai izveseļojas, un tagad viņš par mums šitā.... Nesmuki, nesmuki....

 7. haralds
  2016-04-03

  Latvijā, iespējams, vajadzētu gan sākt diskusiju par veselības aprūpes eX†rā pieejamību valsts īpaši slimajām pirmajām personām - lai “valsts pirmās personas” varētu ātrāk nokļūt pieņemšanā pie medicīnas speciālistiem - zubņikiem, glazjukiem, geron†ologiem, psihia†riem, nefrologiem, ginekologiem, infekcionis†iem, prok†olōgiem, terepav†iem, seksopa†alōgana†ōmiem, endopro†ēzis†iem un ķirurgiem. un vajadzētu sākt diskusiju arī par ļepezdriķu, galdnieku, mūrnieku, kamīnu meistaru, pavāru, šuvēju, zārcinieku, šopieru, kapraču, mācītāju, fotogrāfu, trauku mazgātāju un apkopēju eX†rā pieejamību valsts pirmajām personām!

 8. Guru
  2016-04-04

  Vêjonis nav izvesełojies

  • MZGD
   2016-04-05

   Vējonis ir vesels, neveseli ir vēlētāji!

  • haralds
   2017-04-10

   Aizvējonis - Caurvējonis!

   • Sprīdītis
    2017-04-11

    Vājonis ir galīgi sapīpējies zāli, ka nejēdz vairs ko runā. Specārstu vajagot? Ko vēl ne? Visu naudu tautai jau gadiem ir atņēmuši, tagad vēl kaut ko sagribēs.

  • haralds
   2017-06-21

   saslimis garīgi, kaut iespēkjams, ka pie pilna prāta nekad nav bijis. identitātes krīze nabagam! http://www.tvnet.lv/zinas/viedokli/564036-vejonis_latvijas_iedzivotaju_vidu_nav_saskeltibas_starp_latviesiem_un_krievvalodigajiem/comments http://www.tvnet.lv/zinas/latvija/635801-vejonis_nepilsonu_berniem_butu_jaklust_par_latvijas_pilsoniem_lidz_ar_piedzimsanas_bridi/comments

Tavs komentārs par rakstu: