• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Ilze Viņķele maskā un ar tālruni.Ilze Viņķele: baidies, tauta, baidies! Foto no: Twitter

Viņķele grasās «kovidu» pasludināt par vienīgo vērā ņemamo slimību

Noslēpt “Covid-19” propagandisko dabu kļūst arvien grūtāk. Mērkaķa tempos izsitot cilvēkiem pamatu zem kājām un pāreju jaunajā realitātē padarot neatgriezeniskāku, mūsu valdība kovidbailes sāk izmantot arvien bezkaunīgāk, nu jau vairs nerēķinoties ne tikai ar elementāru loģiku, bet arī medicīniskiem apsvērumiem.    

Dzintars Zaļūksnis

Nupat sabiedriskie mediji ziņo, ka Ilzes Viņķeles un partijas “Attīstībai/PAR!” vadītā Veselības ministrija apsverot iespēju uz laiku ierobežot arī plānveida ambulatoros veselības aprūpes pakalpojumus. Bla bla bla –, lai apturētu straujo “Covid-19” infekcijas izplatību...

Par šādām runām nevajadzētu brīnīties: 1) tas būtu itin secīgs solis pēc neatliekamās medicinīskās palīdzības ierobežošanas; 2) valdībai vajadzīgs kāds blefs, uz kura fona sabiedrība vaļā mutēm pieņemtu pārvietošanās ierobežojumus, par kuriem dons Krišjānis Kariņš un visa viņa kamarilja dzied nu jau pāris nedēļas (InfoTOP.lv par to rakstīja šeit). Uz šīs dziesmas fona mēs jau esam norijuši ij sabojātos Ziemassvētkus, ij gaidāmo sajūtu līmenī nejēdzīgo gadumiju. Nu ir pienācis laiks dzimtbūšanu ieviest, to iedzenot ar jaunu ķīli: runām, ka cilvēkiem vispār varētu tikt atteikta medicīniskā palīdzība visos gadījumos, kas nav saistīti ar kovidu.

Galu galā – pirms Ziemassvētkiem valdības apturētā plānveida stacionārās palīdzības sniegšana aizgāja kā pa sviestu, un Viņķele jau runā par šīs apturēšanas pagarināšanu. Tulkojot šādu rīcību no marsiešu valodas latviski, tas nozīmē, ka par vienīgo vērā ņemamo slimību tiek pasludināta “Covid-19”. Ja jūs ar savu gripu, sirds un asinsvadu, aknu, nieru vai kādu citu kaiti nebūsiet ar mieru papildināt kovidslimnieku statistiku, medicīnisko palīdzību, draud varenā Ilze, varat arī nesagaidīt. Un, kā būtu teicis mūsu Valsts prezidents, mironim nav vajadzīga ne palīdzība, ne jaunais gads.

Tāpēc, aicina Veselības ministrija, steidziet izmantot visžēlīgi doto iespēju līdz 4. janvārim bez ārsta nosūtījuma pieteikties “Covid-19” testam.

Un turiet īkšķi, lai šis tests būtu pozitīvs: tikai tas jums garantēs iespēju saņemt medicīnisko palīdzību, ja nu gadīsies kādas veselības problēmas.      

Tavs komentārs par rakstu: